בתי המלון בונים לכם סוכה 

האורחים המגיעים אל בתי המלון בים המלח נהנים משירותים ברמה גבוהה לאורך כל השנה, אך אין כל ספק כי בחג הסוכות אפשר לראות בצורה בולטת את ההבדל בין ים המלח ליעדי תיירות אחרים. בתי המלון בים המלח עושים הכל על מנת לספק לאורחים את התנאים האופטימאליים, וגישה זו ממשיכה גם בסוכות: בניית סוכות במרפסת, על הגג וקרוב למסעדות ולחדרי האוכל מבטיחה לכל אורח חג כשר ובלתי נשכח.

נופש בסוכות בים המלח מלווה בהנאה משירותי ספא, צוות מקצועי, חוויה קולינארית ברמה גבוהה וכמובן שמירה על כל האלמנטים הדתיים של החג. נופש בסוכות בים המלח גם מאפשר ניצול של מבצעים והנחות, משום שבסוכות ההיערכות של בתי המלון מקיפה ורחבה יותר מאשר בתקופות אחרות. במילים אחרות, נופש בסוכות בים המלח מחייב את בתי המלון להתכונן לכמות גדולה של אורחים, ולכן הם משדרגים את אופי השירות.

אם אתם מתלבטים בין נופש בסוכות בים המלח לבין נופש במקומות אחרים, כדאי שתבדקו את המחירים וההטבות ורק לאחר מכן קבלו החלטה. במידה ואתם מתכננים להגיע עם משפחה, זכרו כי אין הרבה מקומות בישראל אשר עונים על צרכים של ילדים ומבוגרים כאחד כמו ים המלח. חיסכו לעצמכם מאמצים ודאגות, ובלו את ערב החג או את ימי החופשה שאחריו עם נופש בסוכות בים המלח.