לא מה שחשבתם.

נופש בסימן הכל כלול הפך למצרך מבוקש בקרב התיירים הישראלים ומסיבה טובה מאוד. משפחה שנוסעת לנופש הכל כלול בים המלח (לדוגמא), משלמת פעם אחת ונהנית לאורך כל החופש בלי להוציא את הארנק מהכיס. כשנוסעים על ילדים, אין צורך לשלם על ארטיקים, שתיה קלה וכמובן ארוחות בשעות שונות.זו גם הסיבה שבשנים האחרונות הזמנת חדר במלון הכול כלול בים המלח הפך למבוקש יותר ויותר.

העובדה שבתוך מלונות הכול כלול בים המלח ניתן ליהנות לא רק מאוכל ושתייה בחינם, אלא גם משירותים ברמה גבוהה, משנה את מה שהכרנו כחופשה מושלמת. מלונות הכול כלול בים המלח אינם מוותרים על שירותים כמו ספא, חוף ים פרטי, צוות מקצועי או אוכל ברמה גבוהה. המלונות הוסיפו לצד כל השירותים את הנוסחה המוצלחת של חופשה בה הכל כלול, מבלי לוותר על אף אחת מהאפשרויות.

לא רק למשפחות

בין אם מדובר על האופי המיוחד של ים המלח, או פשוט על שינוי במנטאליות של בתי המלון, אין כל ספק כי חופשת הכל כלול היא מתכון להנאה. קל להתעלם מכך, אך חשוב לזכור כי מלונות הכול כלול בים המלח אינם מציעים שירותים רק למשפחות. למרות שעבור משפחות עם ילדים מלונות הכול כלול בים המלח הם פשוט הפיתרון האידיאלי, גם בני זוג יכולים ליהנות מכך. היתרון של מלונות הכול כלול הוא לא רק החיסכון במחיר, אלא גם ואולי אפילו בעיקר המחסור בדאגה – מלון הכל כלול מבטיח שלא תצטרכו לדאוג לכלום מלבד להנאה שלכם, ומבטיח לפנק אתכם מתי שתרצו מבלי להתחשב בעלות.

לאונרדו קלאב ים המלח:

הכול כלול דלוקס: המלון היחיד בים המלח בו הכל כלול במחיר. ארוחות, פעילות, משקאות. ליאונרדו קלאב ממוקם באזור נווה זהר במקום מושלם על חוף ים פרטי צמוד.