פסטיבלים בים המלח

ים המלח מעצם היותו מקום ייחודי המאפשר לשלב חופשה בתנאים יוצאי דופן, מושך אליו מפיקי פסטיבלים מתחומים רבים ומגוונים.
חלק מהפסטיבלים המתקיימים בים המלח נתפסים כפעילות בתי המלון וחלם כפסטיבלים עצמאיים. אך בשורה התחתונה, פסטיבלים בים המלח מושכים נופשים מכל רחבי הארץ ומחו"ל וממלאים את בתי המלון לאורך כל ימות השנה.

פסטיבלים מומלצים במלונות ים המלח והסביבה

פסטיבל ים המלח לברידג'  מתקיים מידי שנה בין חודשים פברואר ומרץ
פסטיבל הברידג' סוחף שחקני ברידג' נלהבים המתאמים את חופשתם בים המלח חודשים לפני תאריך הפסטיבל.
ברידג' הוא משחק קלפים אך אינו עניין של מזל. משחק ברידג' הוכר כספורט לכל דבר על ידי הועד האולימפי הבינלאומי ובמדינת ישראל ופסטיבל הברידג' ים המלח, הוא אחד ממבחר פסטיבלי ברידג' המתקיימים בארץ.
פסטיבל הברידג' מתקיים בדרך כלל במלון ישרוטל ים המלח וכולל תחרויות עם נקודות אמן, פרסים וגביעים. בנוסף מוזמנים המשתפים להרצאות של טובי הברידג' בעולם וליהנות מאירועים חברתיים מגוונים לאורך כל ימי הפסטיבל בים המלח.

פסטיבל אהבה AHAVA ים המלח

פסטיבל אהבה ים המלח הוא פסטיבל המתקיים באופן מסורתי זה שנים רבות בשיתוף המועצה אזורית מגילות באזור ים המלח. פסטיבל אהבה מקבץ מופעי רוק איכותיים. הוא מתקיים לרוב בחול המועד פסח ומושך אלפי חובבי מוסיקה המשלבים חוויה מדברית, טבע ומוסיקה מעולה.
פסטיבל אהבה מארח כוכבי רוק ישראלים, אשר נהנים להופיע במקום קסום אל מול קהל נלהב.
כרטיסים לפסטיבל ניתן לרכוש במחירים מוזלים לעמיתי כוחות הביטחון, הסתדרות המורים ומבצעים מיוחדים המתפרסמים לקראת הפסטיבל. מומלץ לברר אם יש חבילות נופש הכוללות אירוח בבתי המלון בים המלח עם כרטיסי כניסה להופעות הרוק בפסטיבל.

פסטיבל התמר ים המלח

פסטיבל התמר מתקיים זה שנים בחול המועד סוכות ומשלב מוזיקה ישראלית ובינלאומית המספקת לקהל חוויה רב חושית בנוף עוצר נשימה.

פסטיבל התמר מתקיים במספר מקומות בים המלח ומתפרס לרוחבה של המועצה האזורית תמר במצדה, הגן הלאומי עין גדי, נחל זהר וכיכר סדום. חלק מהמופעים בתשלום וחלקם בחינם ופתוחים לקהל הרחב. במופעים שהתקיימו בפסטיבל התמר 2011 השתתפו בין היתר, שלום חנוך, ברי סחרוף, אברהם טל, עלמה זהר ומוש בן ארי.

פסטיבל נומיינד ים המלח

פסטיבל לרוח ולנפש עם המורים הטובים בישראל. שלושה ימים של חיבור לנפש, רוגע ורוח בים המלח. הזדמנות להשתתף בסדנאות מעשירות כמו תנועה אותנטית, תנועה מהנשמה, תטא הילינג, יוגה, מדיטציית צבעים, מדיטציית קונדליני, דרך הפנג שואי ומחשבה מייצרת מציאות. הפסטיבל הרוחני מתקיים בים המלח זה שנים רבות ומאפשרת לסגפנים ולנהנתנים ליהנות מאירוח מפנק, אוכל איכותי ואירועים חברתיים.

מלונות צל הרים וליאונרדו מארחים את באי פסטיבל נומיינד ובשל הביקוש העולה משנה לשנה, כדאי ומומלץ לשריין חדרים מספיק זמן מראש.

נגישות