קחו הפסקה מהשגרה עם נופש בפסח בים המלח.

חג פסח (חג המצות) הוא אחד מחגי שלושת הרגלים והחג הראשון מביניהם שנחגג על פי היהדות. בחג חל איסור על אכילת חמץ וחוגגים את החג במשך שבעה ימים ובין ימי החג חל חול המועד. חג פסח מציין את יציאת בני ישראל מעבדות לחירות.

בערב החג מקיימים את ליל הסדר, קוראים בהגדה של פסח ומספרים ביציאת מצרים. (אגב, בארצות הברית ובמיוחד בקרב היהודים באזור לוס אנג'לס, מקובל לקיים שני ערבי ליל סדר ולקרוא פעמיים את ההגדה).

חושבים על נופש בפסח בים המלח?

נופש בפסח בים המלח שונה מחופשה בכל תקופה אחרת בשנה. ראשית, התקופה : חופשת חג פסח ארוכה משמעותית מחגים אחרים ומשלבת בתוכה לא רק את ימי החופש מהעבודה אלא גם את חופשת הילדים מבתי הספר והגנים.

הזמנת נופש בפסח בים המלח הינה מצרך מבוקש מאחר ומשפחות רבות רוצות להעביר את ימי החג באווירה משפחתית ובלתי מחייבת לארוחות או לשמירה על ניקיונות החג.

עבור משפחות, נופש בים המלח מומלץ במיוחד.
בנוסף, פסח בים המלח נהדר גם מבחינת מזג האוויר. פסח, חג האביב, מתמקם בצורה אידיאלית בין החודשים הקרים לחודשים החמים ומציע את ים המלח בשיא תפארתו.

נופש בפסח בים המלח מבטיח הנאה ממזג אוויר מושלם. לא חם מידי וכבר לא קר. בין אם אתם מאלו המעדיפים את שפת הבריכה או אולי מאלו שלא יכולים לוותר על החוף.

היערכות בתי המלון לחג הפסח
אך אי אפשר לדבר על נופש בפסח בים המלח מבלי להזכיר את נושא החג עצמו. בתי המלון בים המלח ערוכים מבחינת כשרות לכל דרישה, ולכן חופשה בפסח יכולה לחסוך לכם ארגונים והוצאות רבות. במקום לדאוג לתפריט כשר בבית, פשוט הזמינו חופשה באחד מבתי המלון המפוארים ותארגנו לעצמכם נופש בלתי נשכח. קחו את הילדים או את בן הזוג, ונצלו את ההפסקה מהשגרה לצורך חיבור מלא לטבע המדברי של ים המלח. הזמינו מקום מראש ואל תחכו לרגע האחרון, בעיקר משום שישראלים ותיירים רבים רוצים לנצל את פסח לטובת חופשה בים המלח.