חופי ים המלח

חופי ים המלח – אין שני להם בכל העולם!

ים המלח הוא ללא ספק אחד המקומות המיוחדים בעולם. הן במראהו, הן ביכולות הריפוי שלו והן בהיותו המקום הנמוך ביותר בעולם. האם חשבתם עד כמה העובדה שאתם חיים במדינת ישראל, הופכת אתכם לברי מזל ? בעוד אנחנו בשגרת חיינו, מטיילים מכל העולם פוקדים את ים המלח ובמיוחד את חופי ים המלח מידי שנה.

חופי ים המלח – סיבות רבות ומגוונות לבקר בהם

יש מי שמגיע אל חופי ים המלח מסיבות בריאותיות – השמש החזקה, המים העשירים במלחים והבוץ העשיר במינרלים תורמים לבריאות של אנשים עם אקנה, סיסטיק פיברוזיס, אסטמה, פסוריאזיס ועוד מחלות שונות אשר ניתנות לטיפול באמצעות שהיה ארוכה לחופי הים. אחרים מגיעים כדי לחוות את האטרקציה של ציפה מוחלטת במי הים.

חוף מינרל ים המלח

חוף מינרל ממוקם בצפון ים המלח. הוא שייך לקיבוץ שלם ופתוח לציבור הרחב משנת 1996.
חוף מינרל פתוח כל השנה ומאפשר לבאים להירגע, ליהנות ולקבל באהבה את סגולות המרפא של ים המלח. במקום פועל ספא מינרל המציע סוגי טיפולים מגוונים כולל טיפולים ייחודיים המאפיינים את ים המלח. במקום מתקיימים ימי גיבוש וכיף לעובדים וסדנאות לקבוצות. בתשלום.

חוף עין גדי ים המלח

חוף עין גדי סגור בגלל בולענים. יש איסור על הקמת מנגלים ואוהלים בחופים הציבוריים למעט במקומות מסומנים המיועדים לכך!

החוף הבינלאומי – ים המלח
חוף ים מוסדר בתשלום, עבורו מקבלים כסא שיזוף, שמשיה, שקית בוץ למבוגר. בחוף הבינלאומי מקלחות מים חמים, מסעדה, בית קפה (סגור בשבת).

חוף ביאנקיני ים המלח (סיאסטה)

ביאניקי ביץ' נמצא מרחק חצי שעה בלבד מירושלים והוא שוכן בפארק רחב ידיים בין מדבר לים. שטח הפארק כ- 20 דונם ובהם אזור רחצה, צימרים, אפשרות לקמפינג ואווירה של ארמון מרוקאי בדואי.

חוף רחצה מוסדר. פתוח עד 19:00 לרחצה ועד 21:00 (ללא רחצה). כניסה בתשלום. המחיר כולל כניסה לחוף ולבריכה חצי אולימפית חדשה.

חוף עין בוקק ים המלח

חוף קסום ומוסדר בו כסאות להשכרה, מנגלים, אפשרות לינה באוהלים ללא תשלום, מסעדה, לוקרים ומקלחות חוף. שחל איסור על לינה באוהלים ועל הקמת מנגל. יש באזור מקומות מסודרים, מסומנים המיועדים לכך

חוף חמי זוהר ים המלח

חוף מוסדר עם שירותי הצלה. ניתן ליהנות ממקלחות חוף, כסאות ומלתחות מסודרות.
ניתן לישון בחוף באוהלים ללא תשלום. (שירותים בתשלום סמלי). שחל איסור על לינה באוהלים ועל הקמת מנגל. יש באזור מקומות מסודרים, מסומנים המיועדים לכך

חוף קליה (קלי"ה) החדש

אזור רצועת חוף קסום עם חוף רחצה מוסדר בו אזור מריחת בוץ שחור המכיל את המינראלים הייחודיים לים המלח. בחוף הצללה, דשא, מלתחות, מזנון ושירותים כמו גם חנות מוצרי ים המלח. בחוף קליה תוכלו לצוף על דק מעץ על המים ולהתארח באוהל בדואי אותנטי ולקבל טיפולי ספא.

חוף נווה מדבר ים המלח

זהו חוף המוגדר כססגוני ובו תיהנו מאזור מריחת בוץ טבעי שחור, דשא, מיטות שיזוף, הצללה, מסעדה, מזנונים, שירותים ומלתחות ואפשרות לקמפינג או לינה בחושות.

חופי ים נוספים בים המלח
חופי בתי המלון : חוף מרדיאן | חוף הוד | חוף צל הרים | חוף קראון פלזה | חוף לוט | חוף דניאל |חוף ישרוטל. וכן חוף מרכז עין בוקק ציבורי | חוף דרום עין בוקק ציבורי | חוף סולריום ציבורי בתשלום | חופי שפך זוהר והמלונות הדרומיים. החוף הבין לאומי לדתיים בתשלום | חוף מוריה | חוף ציבורי חמי זהר

החוף הנפרד לדתיים הינו חוף ציבורי וגם הוא ללא תשלום. פתוח באותן שעות כמו יתר החופים. סגור בשבת מה מיוחד בשהייה לאורך חופי ים המלח ? 

אנשים רבים מגיעים לחופי ים המלח בזכות המינראלים הייחודיים המאפיינים את המקום.  בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמלונות בים המלח הם ברמה גבוהה במיוחד – בתוכם מחכים לכם טיפולי ספא ייחודיים, טיפולים עם מסיכות בוץ, וטיפולי פילינג שונים. הסביבה של ים המלח נחשבת לעשירה מאד בחמצן – מה שמועיל מאד גם לילדים קטנים ואנשים מבוגרים. האקלים עצמו יבש למדי – כך שאתם יכולים לשכוח מלחות והזעה. אור השמש הרב נחשב לבריא מאד – והעובדה שמדובר באזור שחם לאורך כל השנה, הופך אותו לאטרקציה תיירותית מיוחדת גם בחודשי החורף. גם אתם יכולים להצטרף אל עשרות אלפי התיירים שכבר נמצאים באזור, וליהנות מחופשה באווירה שונה ומיוחדת, במקום הנמוך והמיוחד ביותר בעולם כולו.

נגישות