חג השבועות הנקרא גם יום הביכורים, וחג מתן תורה. הוא אחד החגים החשובים ביהדות, השני מבין שלוש הרגלים וללא ספק חג אהוב מאוד של אפיונו כחג של גבינות ומאכלים נפלאים. שבועות מתחיל יום לאחר סיום ספירת העומר.

כמיטב המסורת חג שבועות מתחיל בחופשה של ילדי הגנים ובתי הספר, ובשל כך, כמו גם התקופה המצויינת של מזג האויר (לא חם מידי אך לא קר), הוא חג אידאלי למי שמעוניין לנפוש בים המלח.

דילים לשבועות בים המלח

נופש בשבועות בים המלח הוא אופציה אטרקטיבית בעיקר בזכות המחירים. למרות שלא מדובר על חג ארוך, ישראלים רבים רוצים לנצל את ההפוגה מהעבודה לצורך חופשה יעילה. היתרונות של ים המלח ידועים לכל מי שביקר בו בעבר, ומבטיחים חוויה מלאה גם למי שעוד לא עשה זאת. הזמנת נופש בשבועות בים המלח יכולה להתבצע במסגרת חבילות מיוחדות, לבני זוג או למשפחה. מחירי הנופש בשבועות נמוכים מתקופת השיא שמתחילה בקיץ כמה שבועות יותר מאוחר והשילוב האידיאלי קורץ לישראלים רבים המזמינים מראש את החבילה המתאימה להם ברמת המלון ובמחיר. מבחינת היצע, אפשר להזמין נופש בשבועות בים המלח במלונות ספא וכך גם ליהנות מפינוק גוף – נפש בלתי נשכח.

אם לוקחים בחשבון את שלל השירותים הקיימים בים המלח מגלים כי גם בשבועות, כמו בכל תקופה אחרת בשנה, מומלץ להגיע אל המקום הנמוך ביותר בעולם ולספוג את האווירה הייחודית שהוא ניחן בה. נופש בשבועות הוא הדרך הטובה ביותר לנצל כל שעה של שקט, והנסיעה הקצרה לים המלח מדגישה את היתרונות של המקום. לעומת הנסיעה הארוכה לאילת, או הטיסה היקרה לחו"ל, נופש בים המלח במהלך חג השבועות הוא ללא כל ספק הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לבצע.