מידע על נופש בראש השנה בים המלח.

ראש השנה הוא החג הפותח את השנה על פי המסורת היהודית. מקובל ששנה שנפתחת טוב, היא סימן לשנה חדשה, טובה ומוצלחת. ואיך אפשר לפתוח שנה טוב יותר מאשר בחופשה בים המלח עם בן הזוג והמשפחה ?

ראש השנה

ראש השנה נחגג ב- א' ו- ב' בתשרי. המצווה הגדולה של החג היא שמיעת תקיעה בשופר וכמובן שאין חג כהלכתו ללא סעודת חג מפוארת המלווה בילדים צעירים בחופשה ארוכה מהגנים ובתי הספר.

ערב ראש השנה בבית מלון בים המלח

עומדים להזמין חופשת ראש השנה בים המלח ? שריינו עבורכם ארוחת חג במלון. בחג זה, בתי המלון מתחרים זה מול זה בהפקת ארוחת חג חגיגית, מרשימה ועשירה בטעמים ובמנות אז למה להתלבט ? להשקיע ימים בארוחת חג בבית או להתענג על ארוחה מפנקת באווירה מדהימה ? דגים, בשרים, ירקות וקינוחים. לאורחי המלון הארוחה במחיר מיוחד וניתן גם להזמין אורחים.
עוד דרך לפתוח את ארוחת החג כהלכתה היא הזמנת חדר פרטי במלון לכם ולבני משפחתכם.
בארוחת חג ראש השנה, מוגשים לשולחן כל סימני החג כדי לברך עליהם.

פינוק לכל המשפחה
אם אתם מתכננים לנסוע למלונות בים המלח בראש השנה, ראשית כדאי שתדעו כי קיבלתם החלטה נכונה. גם בראש השנה מציע ים המלח שירותים רבים לאורחים, החל מחופי ים פרטיים למרגלות בתי המלון, ועד חדרי טיפולים וספא ברמה בינלאומית. אך יחד עם זאת, ישנן מספר נקודות אליהן חשוב שתשימו לב. ראשית, אם אתם שומרים כשרות ומתכננים לנסוע אל נופש בראש השנה בים המלח בערב החג כדאי שתבדקו עם בית המלון מהו התפריט שהוא מציע. בנוסף, אל תשכחו לבדוק האם קיים במלון בית כנסת, ואם לא אז מה המרחק בין בית הכנסת הקרוב ביותר.

במידה ואתם מעוניינים להזמין נופש בראש השנה בים המלח יחד עם הילדים והמשפחה, התעניינו לגבי פעילויות ייעודיות. נופש בראש השנה בים המלח מאפשר לכם הנאה ממזג אוויר נוח. הכינו רשימה של צרכים החשובים לכם, והתחילו את הנופש ברגל ימין. ים המלח מבטיח חוויה לכל תייר בארץ ובעולם, ויציאה לנופש יחד עם האווירה המיוחדת של ראש השנה הוא שילוב מושלם. מומלץ לכל אחד לנסות נופש בראש השנה בים המלח, וליהנות מחג בלתי נשכח.