נופש בחנוכה בים המלח – יתרון מזג האוויר המושלם גם בחורף

חג חנוכה, חג האורים. חנוכה מציין את ניצחון החשמונאים על היוונים ובו מסופר על חנוכת המזבח, נס פך השמן, מרד המכבים. בחנוכה מדליקים חינוכיות, מסובבים סביבונים ונהנים מסופגניות ולביבות.

מעבר לקסם הטבעי של נופש בים המלח, אחת הסיבות הבולטות לבחור בים המלח לחופשה בחנוכה נעוצה בהבדל העיקרי במזג האוויר בין ים המלח לבין נופש במקומות אחרים בישראל באותה תקופה (תל אביב לדוגמא).

כידוע, חנוכה הוא חג המתקיים בדצמבר – הנחשב לחודש קר במיוחד. ים המלח ידוע במזג האוויר הנוח לאורך כל ימות השנה. נופש בחנוכה בים המלח מאפשר לכם ליהנות מימים של שמש מול חוף ים בטמפרטורה נוחה, וכמובן גם לנצל בכל שעה את חדרי הספא והטיפולים.

בתי מלון בחנוכה בים המלח

נופש בים המלח משלב הנאה עם רוגע לגוף ולנפש, ובימות החורף כמו בחנוכה, ניתן ליהנות ממבחר אינסופי של טיפולי עיסוי מסורתיים וטיפולים עם חומרים ייחודיים לים המלח בספא המלון (כל בתי המלון מפעילים מתחמי ספא וברובם אף מדובר על ספא יוקרתי ומושקע הן ברמת המטפלים והן בסוגי העיסויים. מלונות בים המלח הוא מקום נהדר לחופשה זוגית או משפחתית בחנוכה.

נופש בחנוכה בים המלח מבטיח לכם תשומת לב מלאה מצוות מקצועי, וכמובן תפריט קולינארי ייעודי הכולל סופגניות, לביבות ומאכלים נוספים. הפכו את החג לחוויה משפחתית מלאה, והזמינו נופש בחנוכה בים המלח בהקדם. אם תרצו, תוכלו לשלב את הביקור במלון גם עם טיולי טבע. מזג האוויר המזמין מאפשר טיול עם אופניים, או ביקור רגלי באחד מבין השמורות המסתתרות מסביב לים המלח. זכרו כי אין הרבה הזדמנויות בשנה ליהנות מחופשה מושלמת וללא דאגות, ולכן נצלו את חנוכה לצורך הגשמת החלום שלכם.

לפני שאתם בוחרים מלון לחופשתכם בים המלח, בררו אילו פסטיבלים מתקיימים בחנוכה באזור, ותוכלו לשלב נופש עם הופעות מנצחות.