מלון לאונרדו אין ים המלח

מלון לאונרדו אין ים המלח

By in מלון 3 כוכבים בים המלח, רשת מלונות פתאל סגור לתגובות על מלון לאונרדו אין ים המלח

מתאימים בין חופשה שלווה לפעילות בידורית אותנטית 

הדבר הבולט ביותר אליו ניתן לשים לב כשנכנסים למלון לאונרדו אין הוא השקט. למרות שרובנו חושבים ששקט מגיע רק מבידוד ופסוטרליות, מלון לאונרדו אין בים המלח מוכיח כי שלווה היא עניין של אנרגיות. האווירה הייחודית למלון לאונרדו, הבאה לידי ביטוי בכל פריט עיצוב בלובי, בשטיחים, בפינות הישיבה והערסלים בחוץ, בסכו"ם בחדר האוכל ואפילו בוילונות בחדרים, היא זו שתהפוך את החופשה שלכם לאירוע בלתי נשכח. מלון לאונרדו אין מתאים למי שרוצה להירגע, וגם למי שרוצה ליהנות מכמה שעות של שקט מוחלט.

חופשה בים המלח יכולה להיות מנוצלת בדרכים שונות: ישנם כאלו אשר יעדיפו רביצה על חוף הים על פני שיזוף בבריכה, וכאלה שישמחו לבלות שעות רבות בלובי המלון וליהנות מנוף מדהים. כמובן שגם לאופי האורחים יש משמעות, מפני שחופשה של משפחה עם ילדים אינה דומה לחופשה רומנטית של זוג צעיר. אך יחד עם זאת, מלון לאונרדו אין ים המלח מוכיח כי ישנן חוויות שאסור לוותר עליהן. לצד התנאים שמציע מלון לאונרדו אין ים המלח כמו ארוחות ברמה גבוהה, שירות מקצועי, מתקנים ומחירים משתלמים מתמחה מלון לאונרדו אין ים המלח גם בפעילות בידורית. המטרה של חופשה בים המלח היא לנקות את הראש מדאגות, וליהנות בצורה מוחלטת מהשקט והשלווה של המקום הנמוך ביותר בעולם.

מלון לאונרדו אין 

מתאים את הפעילות הבידורית אל הסביבה, ובזכות מאהל בדואי המיועד לאורחים נשמרת האווירה המיוחדת. מהמאהל הממוקם במתחם מלון לאונרדו אין ים המלח ניתן ליהנות יחד עם הילדים, או ללכת לבד בליווי ספר טוב ולשתות תה אותנטי. מלבד ימי שישי, בהם הכניסה למאהל מותנית במינימום הזמנה, הביקור הוא ללא תשלום ומהווה חלק מהשירותים שמציע המלון. אל תתפשרו על בתי מלון אשר אינם מבינים את הקשר בין ים המלח לשלווה מוחלטת, ובחרו רק במלון מקצועי כמו לאונרדו אין.

Post navigation

Tags: ,
נגישות