אואזיס ים המלח

אואזיס ים המלח

By in מלון 4 כוכבים בים המלח סגור לתגובות על אואזיס ים המלח

מלון אואזיס ים המלח: נווה מדבר שהוא חלום פסטורלי. 

בתוך נווה המדבר האקסקלוסיבי של ים המלח מסתתר לו מלון הטומן בחובו אושר עילאי. העיצוב המיוחד של אואזיס ים המלח מדגיש אותו היטב, והמדיניות הייחודית ממשיכה גם בתוך הלובי. ספות בצבעים פסטורליים המכתבים בצורה אידיאלית עם דלפק קבלה חדשני, חלונות זכוכית הצופות לנוף מרהיב ופינות ישיבה מעוצבות יהפכו את החופשה שלכם לחלום. כשתרצו לצאת החוצה וליהנות מהשמש, תגלו שהמעצבים אשר עמלו על אבזור המלון לא דילגו על הבריכה – בה יחכו לכם מיטות שיזוף מפוזרות, חממות צל ומתחם דשא למנוחה מושלמת.

מלון אואזיס 

ים המלח שייך לרשת פרימה, ולכן עומד בקריטריונים הגבוהים ביותר הנדרשים מכל מלון המתגאה בשם הרשת. ראשית, כשמו כן הוא: אואזיס הוא נווה מדבר אמיתי, המאפשר פסק זמן מההמולה והריצות של חיי היום יום. לצד מלונות רבים בים המלח, בולט אואזיס בייחודיות שלו. המלון אינו מעוצב באגרסיביות, ובכל נגיעה – הבאה לידי ביטוי החל מהשטיחים ועד התמונות על הקיר – הושקעה מחשבה רבה. מלון אואזיס ים המלח, הממוקם באזור מרהיב המשלב מנוחה עם הנאה משלל טיולים במסלולי טבע באזור, מאפשר גם חיבור אידיאלי לטבע של ים המלח.

לא רבים יודעים זאת, אך תייירים מכל העולם מגיעים למלונות מן הסוג הזה רק בשביל זה. עבור ישראלים רבים יופיו של האזור מתקבל כמובן מאליו, אך חופשה במלון אואזיס ים המלח מוכיחה כי אין גבול להתפעלות שמציע האזור הנמוך בכדור הארץ. כי בין אם אתם מתכננים ביקור לבד, עם בן הזוג או יחד משפחה, מלון אואזיס ישמח לספק לכם את כל שירותי הבריאות והספא שאתם צריכים בשביל ליהנות מחוויה מלאה. בכל תקופה בשנה, ים המלח שומר על מעמדו כיעד תיירות מספר אחד הן עבור ישראלים והן עבור תיירים זרים, וכעת הגיע הזמן לנצל את ההטבות וליהנות מימים של שקט, מנוחה ורגיעה מוחלטת.

Post navigation

Tags:
נגישות