מרידיאן ים המלח

מרידיאן ים המלח

By in מלון 5 כוכבים בים המלח, מלונות ספא סגור לתגובות על מרידיאן ים המלח

מלון מרידיאן ים המלח עוזר לכם להרכיב חופשה.

לדעת רבים, מלון מרידיאן הוא היפה ביותר מבין המלונות בים המלח. ראשית, כניסה למלון ופגישה עם נותני השירות בדלפק תאפשר לכם לחוות חופשה ברמה אחרת. התמונות על הקיר, השטיחים והלובי המפואר הם רק חלק מהאבזור של המלון, הבא לידי ביטוי גם בתוך החדרים. כשתרצו לבצע פעילות גופנית תוכלו לגשת אל אחד מבין מגרשי הטניס, או לחילופין לנוח בטרקלין העסקים. במלון מרידיאן תמצאו גם מועדון ילדים, ספא וחדר כושר, וכמובן חדר אוכל עם מסלול הגשה רחב וחומרי גלם איכותיים ובלתי מתפשרים.

תיירים רבים אשר מעוניינים ליהנות מחופשה שואלים את עצמם מה מייחד את מלון מרידיאן ים המלח משאר המלונות, ומבינים את ההבדל רק לאחר שהם מגיעים לביקור. רשת מרידיאן, אשר הוכיחה את האיכויות שלה במלון שהקימה באילת, חורטת על דגלה את השירות ללקוח וכאן למעשה טמון היתרון הגדול שלה. היות וים המלח הוא יעד מבוקש מאוד, ישנם תיירים ישראליים או זרים אשר אינם מכירים את היצע האטרקציות העומד בפניהם.

 מרידיאן 

במילים אחרות, קיימות דרכים רבות ליהנות מנופש בים המלח, אך כיצד ניתן לדעת איזו היא האידיאלית עבורנו? אחד מיועצי הנופש של מרידיאן ושל מלון מרידיאן ים המלח באופן כללי ישמח לעמוד לרשותכם, ולפרוס את שלל השירותים הקיימים ברשת. אפשר להזמין חופשה באחד מהחדרים של המלון לך ולבן זוג, ואפשר גם ליהנות מים המלח יחד עם כל המשפחה. טיפולי ספא ובריכה מפוארת הם רק חלק מהמאפיינים של מרידיאן ים המלח: אם תרצו, תוכלו להיכנס לאתר הרשמי של המלון, או לאחד מהאתרים המציעים מידע על מלונות בים המלח, ולהתרשם בעצמכם. אם מעולם לא ביקרתם בים המלח, מלון מרידיאן הוא המקום הטוב ביותר להתחיל בו. מצד שני, גם אם ים המלח הוא חלק בלתי נפרד מכל תכנית נופש שלכם, אין תחליף לאירוח של מלון ברמה גבוהה.

Post navigation

Tags:
נגישות