בית הארחה עין גדי בים המלח

בית הארחה עין גדי בים המלח

By in מלון 4 כוכבים בים המלח סגור לתגובות על בית הארחה עין גדי בים המלח

מהי הדרך ליהנות מים המלח? 

היות ומלון עין גדי נמצא בדיוק במרכזה של נקודה ייחודית, אורחי הקיבוץ והמלון זוכים להצצה ייחודית אל ההשקה בין ההר לים. היופי המרהיב של השמורה הנמצאת לצד המלון וכמובן הגן הבוטני מספקים לכל אורח חוויה מסעירה. העיצוב המדברי של המלון, ממנו אפשר להתרשם כבר מהדרך אליו העוברת בין יחידות הדיור במושב הפסטורלי, מהווה חותם לתשומת הלב שהעניקו האדריכלים למתחם. מלבד המלון עצמו, יש לציין גם את החדרים המיוחדים הזוכים לנוף לנחל דרגות ומתאפיינים במיטה זוגית מפנקת, פינות קפה ומרפסות אישיות.

ניתן למנות בצורה ברורה את היתרונות של חופשה בבית הארחה עין גדי גן בוטני: חוף פרטי עם הסעות מהקיבוץ, אווירה חמה ומזמינה, סיורים בחינם בגן מרהיב הנחשב לפנינת טבע אמיתית, בריכת שחייה עם מים מתוקים ומגוון הופעות של אמנים ישראליים. אך גם לאחר שמחליטים להזמין נופש  כדאי לדעת מהי הדרך הנוחה ביותר להגיע לאזור. רבים מבין אלו המעדיפים חופשה בבית הארחה עין גדי גן בוטני יחד עם המשפחה דואגים לאופן הנסיעה, ומתלבטים בין רכב פרטי לבין תחבורה ציבורית.

עין גדי בית הארחה

אך האמת היא שקל מאוד להגיע לנופש בבית הארחה עין גדי גן בוטני: אם נוסעים מכיוון המרכז, פשוט ממשיכים לירושלים, ומשם משייטים עד הכביש היורד ישירות אל ים המלח. הנוף בחלק זה של הארץ עוצר נשימה, ולכן מומלץ לצאת לדרך כמה שעות מראש וליהנות ממנו בצורה אופטימאלית. לאחר מכן מתחברים אל כביש 90 וממשיכים דרומה עד קיבוץ עין גדי עצמו. עבור אלו המגיעים מדרום, נסיעה לחופשה בבית הארחה עין גדי גן בוטני מתחילה בכביש המוביל לערד, ומשם מתחברת לירידות של ים המלח ולכביש 90 צפונה עד שלט הכניסה לקיבוץ. אל תהססו לפרגן לעצמכם ולמשפחה שלכם בחופשה בלתי נשכחת, והצטרפו אל קיבוץ עין גדי על מנת לגלות את ים המלח בדרך האולטימטיבית.

Post navigation

Tags:
נגישות